Mesoform maly2blue1


 

 dzisiaj w cenie promocyjnej

3699,- PLN

 

 

Urządzenie nagrodzone
Złotym Liściem
na Targach Salon Jesień 2012

 Do urządzenia nadają się wszystkie preparaty (koktajle) do mezoterapii !!!

 

 Aparat BIOMesoForm BMF-07 jest aparatem do zabiegów mezoterapii bezigłowej. Mezoterapia bezigłowa jest najnowszym, bezinwazyjnym sposobem transportu substancji czynnych w głąb skóry właściwej, w którym wykorzystuje się do tego celu zjawisko tzw. „elektroporacji”.

  

 

 

Do osiągnięcia tego efektu konieczne jest zastosowanie odpowiednio uformowanego przebiegu elektrycznego, który jest generowany  przez aparat. Czuwa nad tym mikrokomputer znajdujący się w aparacie.

Nie wymagane jest w tym przypadku poddawanie się zabiegom chirurgicznym. Zabieg wykonywany przy pomocy BIOMesoFormu jest zabiegiem bezpiecznym, gdyż nie dochodzi przy nim do uszkodzenia błon komórkowych, a jednocześnie pozwala on na wprowadzanie w głąb komórek cząsteczek preparatów kosmetycznych.

Aparat jest wyposażony w dwie głowice - do ciała i do twarzy. Aparat sam rozpoznaje rodzaj zabiegu i dostosowuje automatycznie parametry sygnału elektrycznego do wykonywanego zabiegu i preparatu kosmetycznego. Czas działania wprowadzonych, aktywnych składników preparatów w czasie zabiegu wydłużony  zostaje nawet do 48 godzin.

Mesoform maly2blue

    Zabieg wykonany urządzeniem BIOMesoForm powoduje zarówno poprawę mikrokrążenia, jak i przyśpieszenie procesów odnowy komórkowej, co daje w efekcie zwiększenie dostarczania tlenu i substancji odżywczych oraz dostarczenie wody do głębiej położonych warstw skóry. Obserwujemy tu zjawisko intensywnego nawilżania wewnętrznego, spowodowanego elektroporacyjnym mechanizmem oddziaływania głowicy na skórę.

    Preparaty stosowane przy tym zabiegu powinny być w postaci żelu lub wodnistej oraz, co najważniejsze, czyste chemicznie, by nie wprowadzać niepotrzebnych, ubocznych substancji w głąb skóry.

Mogą być stosowane wszystkie rodzaje dostępnych na rynku koktajli do mezoterapii oraz preparaty na bazie kwasu hialuronowego.

   Uzyskane efekty estetyczne uzależnione są od substancji czynnych, które są wykorzystywane w czasie zabiegu, np. kwas hialuronowy, kofeina, witaminy A, E, C i inne.

Aby uzyskać pożądane efekty należy poddać się serii 8-10 zabiegów 1-2 razy w tygodniu

 

    W celu wzmocnienia efektów estetycznych polecamy wykonanie zabieg mikrodermabrazji z użyciem naszego aparatu BIOabrader bezpośrednio przed zabiegiem mezoterapii bezigłowej użyciem urządzenia BIOMesoForm.  Zabieg mikrodermabrazji przyczynia się do usunięcia zrogowaciałego naskórka, a wtedy aktywne substancje jeszcze łatwiej mogą być transportowane w głąb skóry.

Wskazania do zabiegu mezoterapii:

 • utrata elastyczności skóry

 • profilaktyka przeciwzmarszczkowa

 • cellulit ( uda, brzuch, ramiona)

 • rozstępy skóry 

Efekty po zabiegu mezoterapii :

 • wyraźnie widoczny „lifting”

 • redukcja zmarszczek i bruzd

 • poprawa kolorytu i struktury skóry

 • pobudzenie procesów regenerujących zachodzących w skórze

   

  pisano o naszym urządzeniu